معرفی کولرگازی هیتاچی و وایت وستینگ هاوس


معرفی کولرگازی هیتاچی و وایت وستینگ هاوس

هیتاچی و وایت وستینگ هاوس دو شرکت فوق العاده قدرتمند در زمینه تولید انواع کولرگازی کم مصرف بوده که محصولات جدید خود را مجهز به امکانات و فناوری های کاربردی می کنند که باعث افزایش بازدهی و کاهش مصرف انرژی دستگاه ها شده است . همچنین این دو کمپانی به خاطر رقابت تنگاتنگی که با یکدیگر دارند محصولات خود را نیز به نحوی طراحی می کنند که ظاهری شیک و مدرن داشته باشد و بتواند نمای خانه کاربران را زیباتر جلوه دهد .

کولرگازی هیتاچی در مدل های اخیری که روانه بازار شده است مجهز به کمپرسور های اینورتر می‌باشد که قابلیت خنک کنندگی سریع تر و صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی را به دستگاه داده است . فناوری اینورتر به طور مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم می کند تا دمای محیط به صورت یکنواختی حفظ شود همچنین با اعمال فرکانس کاری گسترده ای باعث می شود که دستگاه در مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی نماید .

کولرگازی

کولرگازی وایت وستینگ هاوس از محصولات جدید ارائه شده توسط این کمپانی چینی است دارای کمپرسور روتاری می‌باشد . این کمپرسور به اسم موشکی نیز بین مردم شناخته می شود و حرکت آن جابجایی مثبت از نوع چرخشی می باشد . این حرکت باعث شده تا عملیات مکش ، فشرده سازی و دهش گاز مبرد به نحو احسن انجام شده و دستگاه بتواند هوای مناسبی را ایجاد نماید . از ویژگی های مهمی که این کمپرسور دارد میتوان به قابلیت ایجاد هوای خنک و گرم آن اشاره کرد که دستگاه را دوکاره کرده و کاربر علاوه بر فصل های گرم میتواند از دستگاه خود در فصل های سرد سال نیز استفاده نماید . این کمپرسور از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار بوده و میزان مصرف انرژی بسیار کم و بهینه ای را دارد و به بهترین شکل ممکن از انرژی استفاده می کند .