کولر کم مصرف میتسوبیشی


کولر کم مصرف میتسوبیشی

یکی از لوازم های خانگی پر مصرف که معمولا مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند و بیشتر ساعات روز فعالیت دارند ، کولر های گازی می‌باشند . در این مطلب قصد داریم تا به معرفی و بررسی دو برند میتسوبیشی و وایت وستینگ هاوس بپردازیم ، با ما همراه باشید .

میتسوبیشی یکی از برنده هایی است که اکثر مردم در دنیا آنرا به خاطر ماشین های فوق العاده ای که تولید کرده است ، می‌شناسند ! اما این کمپانی کولر های گازی فوق العاده ای نیز تولید کرده که توانسته فروش خوبی را به خود اختصاص دهند . کولرگازی میتسوبیشی در مدل های جدید موجود در بازار جهانی به صورت هوشمندانه ای طراحی شده اند تا به صورت فوق العاده عملکرد قدرتمندی همراه با مصرف انرژی کمی داشته باشد . شما میتوانید انواع کولرگازی را در ظرفیت های مختلف تهیه نمایید . ظرفیت های مختلف این دستگاه مناسب برای مکان هایی با متراژ های متفاوت هستند که برای تعیین میزان ظرفیت مناسب برای خانه شما بهتر است که با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را به بهترین شکل ممکن راه نمایی کنند .

کولرگازی

وایت وستینگ هاوس برندی کمتر شناخته شده در بازار جهانی ایران بوده ولی به صورت کلی در بازار جهانی شناخته شده تر است و فروش بیشتری خارج از ایران دارد ، چراکه این برند را کمتر کسانی وارد می‌کنند . کولرگازی بانه وایت وستینگ هاوس همانند سایر برند ها در مدل های ایستاده و دیواری در ظرفیت های مختلفی موجود بوده که هرکدام در مکان و منطقه ای خاص بهترین بازدهی را خواهند داشت . معمولا کولر های گازی وایت وستینگ هاوس مجهز به فیلتر های مخصوصی جهت تصفیه هوا بوده و میتوانند هوای کاملا تمیز و سالمی را تولید و در اختیار کاربر قرار دهد .